+90 232 459 43 95 & 0544 945 07 14

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %25 İndirim Fırsatı
Daha önce Safir Tema'dan tema alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm temalarda daimi %25'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce tema almadıysanız bu temayı aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %25'lik indirim hakkınız olacak.
TEMALARI GÖRÜNTÜLE

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama yöntemi ile büyük çaptaki halılar, evlerinizde yıkamaya gidemeyecek tipteki halılarınız, otel halıları, banka temizliği, konferans salonları, toplantı salonları, cami halıları, ibadethane halıları, iş yerindeki halılar ve buna benzer ağır ve taşınması zor olan halılarınızı yerinde halı yıkama hizmetimizle ayağınıza gelerek halılarınızı yıkıyoruz. Temizlik önemli görülen ve olmazsa olmazlarımızdan biridir. Özellikle de büyük halıların temizlenmesi ve yıkanması oldukça zor olduğundan bazı insanlar tarafından yıkanması ihmal edilebilir. Buda yıkanmadığı taktirde birer bakteri ve mikrop yuvasına dönüşebilir. Uzun süre yıkanmayan halılar zamanla birer hastalık yuvasına dönüşerek üzerinde yaşayanları tehdit edebilir. Bu yüzden bütün bu olumsuzluklarla baş başa kalmamak için halılarımızı düzenli bir şekilde temizlemeli, daha da kirli ise yıkatmalıyız.

Yerinde halı yıkama, adından da anlaşılacağı gibi halıların veya halıfilekslerin yerinden taşınmadan olduğu yerde yıkanması ve kurutulmasıdır. Biz Rengarenk Koltuk Yıkama Firması olarak bu tür halılarınızı gelerek yerinde yıkayıp, temizleyip size teslim etmekteyiz. İzmir‘in neresinde olursanız olun bir telefonla anında kapınıza kadar gelerek bu hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Siz zahmete girmeyin biz olduğu yerde düzenli ve kaliteli bir temizlik anlayışı ile uzmanlarımız tarafından halılarınızı yıkıyoruz. Yerinde halı yıkama aslında görüldüğü gibi pekte kolay olmayan bir yıkama yöntemidir. İşi bilmeyen birileri tarafından yıkanan halılarınız eskisinden de daha kötü bir duruma düşerek sağlığınızı etkileyebilir. Çünkü iyi bir halı yıkama olmadığı zaman halı diplerindeki bakteri ya da mikroplar bu yıkama ile daha da derinleri inerek çıkması imkânsız bir durumu düşünce tam bir mikrop yuvasına döner. Evde bulunan küçük bebekleriniz veya yaşlılarınız varsa bundan çok kötü bir şekilde etkilenebilirler. Bu yüzden profesyonel bir yerinde halı yıkama hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

05 Mayıs 2021
26 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN