Araç Koltuğu Yıkama

Otomobillerinizin dış estetiğinin yanı sıra, iç estetiği de oldukça önemlidir. Hijyenik ve temiz bir ortam hem sürücünün hem de otomobile binen diğer kişilerin sağlığı için önemlidir. Çeşitli nedenlerle araç hareket halindeyken yenilip içilen şeyler koltuklara dökülebilmektedir. Bu tip istenmeyen kazaların yanı sıra eşyaların koltuklara konulması, rüzgar ve tozun etkisiyle de araç koltuklarınız kirlenebilmektedir.

 

Bu tarz durumlarda kişisel olarak koltuğunuzun temizliğini yapabilirsiniz. Hassas olunması gereken oto koltuk yıkama işlemleri eğer doğru şekilde yapılmazsa, temizlenmek istenen bölgede kalıcı bir renk bozukluğu veya deformasyon eydana gelebilir. Bu nedenlerle uygulamayı yaparken şunlara dikkat edilmelidir;

- Kullanılan sıvı temizlik maddesi yoğun asit içerikli olmamalıdır.

- Çamaşır suyu, tuz ruhu gibi maddeler koltuklarla temas ettirilmemelidir.

- Temizlik yapılacakken az miktarda detarjan soğuk su dolu bir kovaya eklenerek karıştırılmalı, bu su ile yumuşak bir bez yardımıyla doğrudan bölgeye uygulama yapılmalı ve tekrar soğuk su ile durulama yapılmalıdır.

 

Yinede riske girmek istemiyorsanız profesyonel oto koltuk yıkama şirketi olan Rengarenk Araç Koltuk Yıkama ile iletişime geçerek araç koltuklarınızı temizletebilirsiniz. Rengarenk Araç Koltuğu Yıkama uzman ekibi ve profesyonel temizlik ekipmanları ile araç koltuklarınızı ilk günkü gibi tertemiz ve hijyenik hale getirirken sizlere güvenilirlik garantisi de veriyor.