Hakkımızda

Temizlik sektöründe faaliyet gösteren Rengarenk Yıkama; çalışmalarını koltuk temizleme alanında yoğunlaştırarak, bu alanda gelişen teknolojiyi takip edip en iyi sonuçları almanız için sürekli kendini yenileyerek hizmet vermektedir.

 

Rengarenk Yıkama ile ev ve araç koltuklarınız artık daha hijyenik, sağlıklı ve ilk günkü gibi tertemiz!

 

Profesyonel iş ahlakı ile siz değerli İzmirlilere %100 müşteri memnuniyeti amaçlayan tecrübeli ekibimizle Rengarenk Yıkama olarak araç tavan, taban, bagaj ve koltuk; oturma grubu, koltuk, sandalye ve yataklarınızı yerinde temizleyip ilk günkü görünümlerine kavuşturuyoruz.

 

İzmir'in tüm bölgelerine hizmet verirken leke ayırt etmeksizin her türlü lekeyi ve zaman içerisinde koltuklarınızın içinde biriken kir ve bakterileri çevre dostu antibakteriyel deterjanlarımız, emiş gücü yüksek, koltuğunuzun kumaşını büyük ölçüde kurutan, teknoloji harikası ithal temizleme makinelerimizle temizleyip siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

 

Her Türlü Araçlarınıza Koltuk Yıkama Hizmeti Sağlıyoruz

Rengarenk Koltuk Yıkama: Araç koltuğu, ev koltuğu ve kafe-restoran koltuğu yıkama ve temizleme hizmeti sağlamaktadır. İzmir'de hizmet veren firmamız; ithal, basınçlı suyu koltuğun üzerine basıp, vakumla geri çekerek etkin temizlik sağlayan son tekholoji cihazlarla çalışmaktadır.

Araç koltuk yıkama olarak otomobil koltuğu, minibüs koltuğu, midibüs koltuğu, öğrenci ve işçi servislerinin koltukları, şehirlerarası yolculuk yapan otobüslerin koltukları itina ile temizlenir.

 

Rengarenk Koltuk Yıkama ile Tertemiz Koltuklar Hayal Değil

Rengarenk Yıkama firmamız ile yüksek standartlar, düşük bütçeli aileler için de cep yakmadan ekonomik olmaktadır.
Koltuk Yıkama Fiyatları İzmir
İzmir koltuk temizleme
 denildiğinde ilk akla gelen firma olan Rengarenk Koltuk Yıkama firmamız en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Üstün ve etkin sonuçlar çıkardığı koltuk temizleme konusundaki başarıları ile de birçok kişi tarafından en çok tercih edilen koltuk temizleme firması haline gelmiştir.

 

Rengarenk Koltuk Yıkama Sizlere

Temizlik ve kurumada en hızlı hizmeti sağlamaktadır. 
Eğer lekeden şikayetçi iseniz, firmamız size leke çıkarma garantisi vermektedir.
Sizlere uygun fiyat güvencesi sağlamaktadır.
Hijyenik, anti alerjik, antimikrobiyal bir hizmet istiyorsanız, beklediğiniz hizmeti almanız garantidir.
Derinlemesine bir temizlik ancak uzman firmalar tarafınca gerçekleştirilmektedir. Yıkama esnasında eşyalarınıza zarar gelmesi ve yıkama sonrası koltuğun tam anlamıyla kurumaması hem hijyenik değildir hem de koltuk kumaşlarının liflerini yıpratır. Kurumasının süresi, koltuğun kumaşına ve durumuna göre farklılık gösterdiğinden yıkama ve kurutma işlemini özel ve bu işte profesyonel ekiplerin yapması en uygun seçenek olacaktır. Bu işte size en garanti ve güvenli hizmeti firmamız sağlamaktadır.