Yerinde Koltuk Yıkama

Özellikle bahar ayları geldiğinde koltuk silme derdi de baş gösterir. Çoğu zaman kirlenen koltukları, sadece bahar ve yaz aylarında değil kış aylarında bile sildiğiniz olmuştur. Üzerine bir de kuruma süresini ekleyince hem zahmetli, hem zamanınızı alan, hem de hijyenik olmayan bir yöntem karşımıza çıkıyor.

Koltuklarınızı Silmeyin!

 

Koltuklarınızı eskiden beri alışılagelmiş yöntemlerle evde siliyorsunuz peki ya hijyen sağlıyor musunuz? Cevabını verelim : "Hayır". Çünkü evde sildiğiniz koltuklarınızın kiri silinince süngerine işler ve daha çok yerleşir. Bunun yerine koltuk yıkama firmalarını tercih ederek siz de adresinize gelen hijyenik temizlik imkanından faydalanabilirsiniz. Rengarenk Koltuk Yıkama olarak sizlere her türlü yıkama hizmeti sağlıyoruz.

 

Rengarenk Koltuk Yıkama firması olarak bilgi birikimimiz ve teknolojik cihazlarımız ile hijyen koşullarına uygun koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

Yıkadığımız koltuklarda leke çıkarma garantisi ve son model teknolojik cihazlar ile temizlik hizmeti veriyoruz.

Rengarenk Koltuk Yıkama olarak ev, otomobil, kafe-restoran gibi tüm koltuk, sandalye ve tek-çift kişilik yataklarınızda lekesiz temizliğin keyfini sürebilmeniz için bir telefon kadar yakınız. Yıkadığımız koltuklarınızı hızlı kurutma özelliğimiz sayesinde uzun süre mağdur kalmanızı önlüyoruz.