+90 232 459 43 95 & 0544 945 07 14

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %25 İndirim Fırsatı
Daha önce Safir Tema'dan tema alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm temalarda daimi %25'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce tema almadıysanız bu temayı aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %25'lik indirim hakkınız olacak.
TEMALARI GÖRÜNTÜLE

Kafe Koltuğu Yıkama

Kafe koltukları yıkama diğer koltuk yıkama hizmetlerinden farklı olarak çok özen ve gayret gösterilmesi gereken koltuk yıkama çeşitlerimizdendir. Kafe ve restoranlar her gün binlerce kişiye hizmet sunan iş yerleri olması nedeniyle buraya giren çıkan insanların temiz bir ortamda yemek yemeleri ve dinlenmeleri çok önemlidir. Her işte olduğu gibi restoran koltuk yıkama işinde de dürüst ve ilkeli bir çalışma sistemi uygulanmalıdır. Biz Rengarenk Koltuk Yıkama olarak bu tür işyerlerinde olsun ve buna benzer insanların yoğunlukla yaşam sürdüğü restoran, kafeterya vb. toplu halde oturulan işletmelerde titizlikle işimizi yapmaktayız. Yaptığımız demo çalışmalarla nasıl ve ne şekilde koltuk yıkama yöntemi uygulayacağımız daha önceden işletme sahiplerine veya yöneticilerine tarif edilmektedir.

Kafe koltuk yıkama hizmetlerimiz 7/24 devam etmektedir. Hele de bu tür yerlerde kirli ve pis bir koltuk hiç kabul edilmeyen bir görüntüdür. İşletmeler yüzlerce müşteriyi ağırlarken bu tür kirli koltuklar gibi aksaklığa meydan vermemek için düzenli bir şekilde koltuk yıkama firması ile anlaşarak koltukların zamanında ve ara ara kontrol edilerek kirlenenlerin yıkanması için çaba sarf ederler. Aslında bunların bütün nedeni veya gösterilen bu çabaların bütün amacı insan sağlığına verilen değerden kaynaklanmaktadır. İnsanların sağlıklı ve huzurlu bir ortamda ihtiyaçlarını gidermeleri için hiçbir masraftan kaçınılmaması gerekir. Çünkü bu davranışlar daha sonra işletmelere kazanç olarak geri dönmektedir.

05 Mayıs 2021
25 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN