+90 232 459 43 95 & 0544 945 07 14

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %25 İndirim Fırsatı
Daha önce Safir Tema'dan tema alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm temalarda daimi %25'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce tema almadıysanız bu temayı aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %25'lik indirim hakkınız olacak.
TEMALARI GÖRÜNTÜLE

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama & Temizleme

Koltuklar ve kanepeler çok sık kullanılan ve yalnızca oturmak için değil başka eylemler için de kullanılan eşyalardan bir tanesidir. Oldukça kullanışlı olan ve oldukça kaliteli kumaş türlerine sahip olan koltuk ve kanepeler dahi ne yazık ki zamanla kirlenir, lekelenir ve toz tutabilir. Lekelenen, kirlenen ve tozlanan koltukların temizlenmesi ise biraz zaman alabilir. Özellikle de bazı ev hanımları koltuklarını temizlemek için silme eylemini tercih edebilirler. Ancak koltukları silerek temizlemek zamanla koltukların yıpranmasına, daha kısa ömürlü olarak kullanılmasına ve her zaman lekelerin tam olarak istenildiği şekilde çıkmamasına neden olabilir.

Bu nedenle koltukların yıkanarak temizlenmesi hem koltukları yıpratmaz, hem daha uzun süreli olarak kullanılmasına olanak sağlar hem de her zaman leke ve kirlerden daha kolay ve çabuk bir şekilde kurtulmasını sağlar. İzmir koltuk yıkama sayesinde sizler de koltuklarınızı yıkatabilir ve harika sonuçlara ve neticelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Koltuklar yıkandığında zamanla yıpranmadan kullanmaya devam ettiğinizi görebilirsiniz. Aynı zamanda renklerinde solma ya da herhangi bir lekenin çıkmaması gibi bir durumla da karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

Koltukların Yıkanarak Temizlenmesi Her Zaman Daha Uygundur!

Koltukların yıkanarak temizlenmesi koltukların yapısı ve uzun süre kullanılması açısından her zaman daha uygundur. Koltuklar silinerek temizlendiği zaman lekeler çıkmayabilir ve koltukların kumaş yüzeylerinde yıpranmış görünümler meydana gelebilir. Bu nedenle koltukları daha uzun ömürlü kullanmak isteyen herkes evde kullanımı da uygun olan ve kolaylıkla kullanılan makineler ile koltuklarınızı yıkayabilirler. Koltukların yıkanarak temizlenmesinde her zaman en iyi rolü evde koltuk yıkama firmaları oynamaya devam ediyor. Uygun fiyatlarla bu firmalarla görüşmelerinizi sağlayarak koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Koltuklarınız yıkanırken;

  • En derine inen kirler yüzeye çıkar ve koltuklarınız tüm kirlerden arınmış olur.
  • Koltukların kumaşlarında her hangi bir yıpranma durumu meydana gelmez ve parlak bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • İster evde yıkanma isterseniz de firma kapsamında yıkanma imkânından faydalanarak kolay yollara başvuru yapabilirsiniz.
  • Koltuklar yıkanırken kullanılan tüm malzeme ve materyallere özen gösterilir ve en dikkatli şekilde temizlenir.
  • Koltuklar yıkanırken önce su basılır, sonrasında köpük basılarak yıkanır, lekeler uzaklaştırılır ve vakum eylemiyle tüm kir ve lekeler koltuklardan çekilir.

Hem Halılarınız Hem Koltuklarınız Tertemiz Görünsün!

Sektörde, İzmir’de Markalaşma  prensibimiz ile hem yataklarınızın hem de koltuklarınızın tertemiz görünmesini tertemiz kokmasını istiyorsanız her zaman firmamızla iletişime geçebilir ve gönül rahatlığıyla hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hem halılarınızı yıkamaya hem de koltuklarınızı yıkamaya Rengarenk Koltuk Yıkama olarak devam ediyoruz. Sınırsız ve geniş kapsamlı olarak verdiğimiz hizmet sayesinde dilediğiniz her an her yerden erişim sağlayabilir ve böylece her zaman koltuk ve halılarınızın yıkanmasını da izleyebilirsiniz.

Halılarınızı ve stor perde gibi, battaniye ve yorgan gibi tüm ürünlerinizi firma bünyemizde yıkamaya devam ediyoruz. Koltuklarınızı ise, evde kullanımı uygun olan koltuk yıkama makinelerimizi kullanarak temizlemeye devam ediyoruz. Koltuklarınızı artık üzerlerini kapatarak kullanmanıza gerek yok.

Koltuklarınız leke olacak, kirlenecek ya da tozlanacak diye endişelenmenize de artık gerek yok. Alanında uzman olan ve her zaman daha profesyonel bir şekilde işini yapmaya devam eden elemanlarımız ve personellerimiz sayesinde koltuklarınızı ve yataklarınızı daha iyi şekillerde yıkamaya devam ediyoruz.

Kullandığımız tüm malzemelere, deterjanlara ve materyallere özen gösteriyor ve her zaman yıkanması ve temizlenmesi gereken eşyalarınızın yapısına uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Böylece gönlünüz rahat ve cebiniz rahat bir şekilde firmamız bünyesinden bu doğrultuda hizmet alabilirsiniz. Paranızın karşılığını her zaman alacağınızdan emin olabilirsiniz.

06 Mayıs 2021
7.778 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN