+90 232 459 43 95 & 0544 945 07 14

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %25 İndirim Fırsatı
Daha önce Safir Tema'dan tema alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm temalarda daimi %25'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce tema almadıysanız bu temayı aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %25'lik indirim hakkınız olacak.
TEMALARI GÖRÜNTÜLE

Sandalye Yıkama

Gerek evlerde, gerekse iş yerlerinde olmazsa olmazlardan olan sandalyelerin temizlik işlemlerinin de beklentileri karşılayacak şekilde yapılması gerekir. Özellikle iş yerlerinde ortak kullanıma tabi olan sandalyelerin sterilizasyon işlemlerinin tam anlamı ile yapılabilmesi hijyenik koşullar açısından da önem taşır. Bu noktada profesyonel destek almak istenilen sonuçlara ulaşmaya olanak tanır. Bu kapsamda sandalye yıkama konusunda disiplinli çalışma yürüten bir firma kullandığı makinelerden, temizlik ürünlerine kadar kaliteli hizmet alabilmenizi sağlar.

Firma olarak, geniş tecrübeye sahip olduğumuz bu alanda, kaliteli temizlik işlemlerimizi profesyonel yaklaşım ve bütçe dostu fiyatlarla ucuz sandalye yıkama hizmetimiz kapsamında sunuyoruz.

Yıkama İşlemleri

Sandalye yıkamada gözden kaçırılmaması gereken konuların en başında sandalyenin yapım malzemesine ve kumaş türüne uygun malzeme ve ürün kullanımı gelir. Bu kapsamda kumaş hassasiyetine göre bir solüsyon ve kumaşa zarar vermeyecek makineler ile temizliğin yapılması gerekir. Ayrıca sandalyelerin ortak kullanıma açık olmaları yönü ile tam manası ile sterilize edilebilmeleri için antibakteriyel özellikleri de bulunan kaliteli ürünler ile yıkama işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Izmir Yerinde temizleme hizmetlerimizden diğeri de evde sandalye yıkamahizmetidir. İzmir’in neresinde olursanız olun sizin belirteceğiniz uygun zaman dilimlerinde, rahatsızlık vermeden büyük bir titizlikle evde sandalye yıkama ve evde sandalye temizleme hizmeti vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde sandalye yıkama ve Evde sandalye temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. İstanbul da evlerde genellikle kullanılmakta olan evde sandalyeleri veya parça halinde muhtelif odalardaki eşyalarınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz.

Evde sandalye Yıkama da, Evde sandalye yıkama işlemine başlanmadan önce, profesyonel tip vakumlu ithal makinelerimiz ile sandalye üzerindeki tozlar ve kaba pislikler bu makine yardımı ile alınır. Daha sonra sandalye üzerinde bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile evde sandalye yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Temiz su verilip, durulama yapıldıktan sonra, son olarak vakum gücü yüksek makinelerimizle sandalyenin vakumlaması yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesinde hapsolur.

06 Mayıs 2021
27 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN