+90 232 459 43 95 & 0544 945 07 14

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %25 İndirim Fırsatı
Daha önce Safir Tema'dan tema alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm temalarda daimi %25'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce tema almadıysanız bu temayı aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %25'lik indirim hakkınız olacak.
TEMALARI GÖRÜNTÜLE

Hakkımızda

Rengarenk Koltuk Yıkama 2011 yılında kurulmuştur. Yerinde koltuk, yatak, sandalye, araç koltuğu yıkama hizmetleri kapsamında, aradan geçen 10 yıl içerisinde sektördeki eksikleri görmüş ve bu eksiklerin giderilmesi konusunda sürekli kendini yenileyerek İzmir halkına kesintisiz hizmet vermektedir. Sektördeki; kurumsallaşmadan uzak bir şekilde koltuk yıkama hizmeti veren ya daa vermeye çalışan halı yıkama firmalarının aksine tüm ilgi ve bilgi birikimini koltuk yıkama üzerinde yoğunlaştıran Rengarenk Koltuk Yıkama, 10 yıl içerisinde İzmir’de 10.000’den fazla müşterisine profesyonel koltuk yıkama hizmeti götürüp bu müşterilere hergün bir yenisini ekleyerek markalaşma yolundaa emin adımlarla ilerlemektedir.

Öyle ki; sürekli ” Nasıl daha iyi bir  hizmet sağlayabiliriz?” sorusuna  cevap arıyor, tüm arge çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Örnek olarak, çalışmalarımız doğrultusunda sektörde özellikle kış aylarında büyük bir sorun haline gelen kuruma süreleri hakkında, bizi rakiplerimizden ayıran başka hiçbir firmada görmediğiniz ekstra kurutma işlemini geliştirdik. Firmamız , uzman kadrosu, insan sağlığını olumsuz etkilemeyen deterjanları, kaliteli ekipmanları, yıkama esnasında parkelerinizin üzerine örttüğü su emici polar örtüler ve kurutma işlemi için kullandığı kaliteli havlular ile farkını ortaya koyuyor. Bunlara ilave olarak müşteri memnuniyeti amacıylaa başlattığımız, yıkadığımız koltuklara 1 yıl ücretsiz leke hizmeti kampanyamız ile sizlere verdiğimiz  hizmetin kalitesinin zirveye taşımayı hedefliyoruz.