+905449450714 & +902324594395

Sosyal Medyada Biz}

%15 İNDİRİM FIRSATI
Sosyal Medya Hesaplarımızı takip eden müşterilerimize %15 İNDİRİM! Ayrıca yıkamış olduğumuz koltuklara, 1 yıl boyunca ücretsiz leke hizmeti veriyoruz. Örneğin koltuklarınız yıkandıktan 4 ay sonra misafiriniz birşey döktü ve koltuklarınız tekrar leke oldu; dert etmeyin, yılda 1 defaya mahsus, 1 leke için ücretsiz kuru temizleme yapıyoruz...

Koltuk Yıkama

İzmir Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama; halı yıkama işleminden farklı ve çok özen gösterilmesi gereken bir hizmettir. Günümüzde koltuk yıkama, halı yıkama firmaları tarafından yapılır hale gemiştir.

İlk kez koltuk yıkatacak yada daha önce koltuklarınızı yıkayan firmadan memnun kalmamışsanız ve bunun için işinde uzman bir koltuk yıkama firması arıyorsanız, içeriğimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Koltuklarınızı yıkatmak için güvenilir bir firma arıyorsanız; yapmanız gerek ilk şey, görüştüğünüz firmanın halı yıkama firması mı, koltuk yıkama firması mı olduğunu öğrenmektir.

Bu ayrımı yapmanız gerekiyor çünkü halı yıkamacıların işi, adından da anlaşılacağı üzere halı yıkamadır. Tüm bilgileri, becerileri, deterjan ve ekipmanları bu yönde hazırlanmıştır ve koltuk yıkamayı ek iş olarak yaparlar.

Koltuk yıkama ise kendine özgü ekipmanlar, kimyasal içermeyen deterjanlar, eğitim, üst düzey leke bilgisi ve bilgi birikimi gerektirir. Çünkü tonla para döküp, nice hayallerle aldığınız koltuklarınız özeldir ve kirlendiğinde özenle yıkanması gerekmektedir.

koltuk yikama 72

Koltuk yıkatacağınız firmada aramanız gereken nitelikler olmalıdır:

  1. Koltukları yıkamaya başlamadan önce yerlere örtü seriyor mu?
  2. Koltuklarınızı yıkamak için eğitimli personel gönderiyor mu?
  3. Kusma için garanti veriyor mu?
  4. Fırçalama işlemi yapıyor mu?
  5. Ne tür deterjanlar kullanıyor?
  6. Kuruma aşaması için bir hizmeti var mı?

Koltuklarınızı Yıkamaya Başlamadan Önce Yerlere Örtü Seriyoruz

Koltuk yıkama yapılırken titiz davranılması gerekir. Neticede koltuklarınız yıkanırken su kullanılıyor ve işlem esnasında yerlerin ve duvarların ıslanması olası durumlardır. Parkeleriniz ıslanıp şişebilir ya da duvarlarınız ıslanıp duvar boyalarınız bozulabilir.

Rengarenk Koltuk Yıkama evinize geldiğinde ilk iş olarak yerlere su geçirmez naylon, üzerine su emici polar örtüler serip, koltuklarınızı duvarlardan uzaklaştırarak bu örtülerin üzerine çekiyor ve yıkamayı bu şekilde gerçekleştiriyor.

Rengarenk Koltuk Yıkama Evinize Eğitimsiz Personel Göndermez

Koltuk yıkama bildiğiniz üzere bu hizmeti almak isteyen kişinin evinde, yani özel yaşam alanlarınızda yapıldığı için evinize gelen kişinin niteliği sizin için önem arz etmektedir.

Birlikte çalıştığımız personeller; üniversite mezunu, düzgün profilli, koltuk yıkama hizmetinde işe başlamadan önce tarafımızca 1500 saat eğitime tabi tutulmuş, leke bilgisi üst düzey, müşteri ile nasıl konuşması gerektiğini bilen, karşısındakini anlayan ve düşüncelerini sizlere düzgün bir şekilde ifade edebilen kişilerdir.

Sırf para kazanma amacıyla eline koltuk yıkama makinesini verip adresinize bilgisiz ve eğitimsiz kişileri yollamıyoruz. Çünkü koltuk yıkama, bulunduğu yerde yani evinizde uygulanan bir hizmet..

Her ne sebeple olursa olsun bizler de evimizde tuhaf görünümlü, kaba ve bilgisiz kişiler görmek istemeyiz. Her zaman kendimizi sizin yerinize koyup, her konuda sizler gibi düşünüp, işimize buna göre yön veriyoruz. Alanında uzman personelimiz evinize koltuk yıkamaya geldiğinde diğer firmalar ile aramızdaki farkı daha iyi anlayacaksınız.

Koltuklar Yıkandığında Kusar Mı?

Koltuklarınız yıkama aşamasında, süngerinden kirli su geldiği halde vakitten kazanmak için yıkama işlemi bitirilirse, süngerleri temizlenmediği için yıkama işleminden örneğin 1 hafta sonra koltuğunuza 1 damla su dökülsün hemen ıslanan bölge kusacaktır.

Bu da demek oluyor ki koltuklarınız yıkandıktan bir hafta veya 10 gün sonra dahi kussa bu sorun, yıkama işlemini yapan firma ile alakalıdır. Firma koltuk yıkama işlemini profesyonel olarak yapmadığı için koltuklarınızda kusma sorunu meydana gelir.

Rengarenk Koltuk Yıkama olarak firmamız, İzmir’de koltuk yıkama hizmetiyle, müşterilerine kusma konusunda %100 garanti veriyor. Çünkü koltuklarınızı yıkarken süngerlerinden gelen kirli su tamamen bitip, temiz su gelene kadar yıkıyoruz, bu da kusma ihtimalini sıfıra kadar indiriyor.

Koltuk Yıkanırken Fırçalama Makinesi Kullanılıyor Mu?

Koltuk fırçalama makinelerinde üç tür fırçalama başlığı vardır. Birincisi eski tarz fırça sistemi , kullanılırken etrafa su ve köpük sıçratan sistemdir. Kullanan kişi ne kadar dikkat ederse etsin kullanılırken evinize su sıçratır. İkinci fırça başlığı yeni sistem, ortası dönebilen sert fırça başlığıdır.

Bu fırça sistemi genel olarak çoğu kumaş türüne sert kıl yapısından dolayı zarar verir. Üçüncü fırça sistemi ise yeni tarz dış kısmı sabit, ortası dönen, etrafa su sıçratmayan yumuşak yapılı fırça sistemidir. Bu fırça başlığı genel olarak çoğu kumaşta kullanılabilmektedir.

Biz; bahsetmiş olduğumuz fırça başlıkları arasında üçüncü tarz fırça sistemi olan, yeni tarz,dış kısmı sabit, ortası dönen, etrafa su sıçratmayan, yumuşak yapılı koltuk yıkama fırçalarını tercih ediyoruz.

Ama yine de evinize gelen personelimiz, koltuklarınızın kumaş türünü inceleyerek, hassas bir kumaş türüne sahipse fırça sistemi kullanmayabilir.

Koltuk Yıkanırken Hangi Deterjanlar Kullanılır?

Firmamızda, koltuk ve yataklarınız yıkanırken, Ersağ haricinde başka bir ürün kesinlikle kullanılmamaktadır. Evinizde varsa, bebek ve çocuklarınızın cildi doğal olarak yetişkin insanlara göre daha hassas olduğu için kimyasal ürünler kullanarak ne sizi, ne de kendimizi zehirlemiyoruz.

Yıkanan koltuklarınız, aradan 6 ay da geçse antibakteriyel özelliğini kaybetmiyor. Size de arkanıza yaslanıp doğal ve kusursuz temizliğin keyfini sürmek kalıyor.

Yıkanan Koltuklara Kurutma İşlemi

Koltuklarınızı yıkayıp tüm aşamaları geçtikten sonra özele havlularımız ile kurutma işlemi uyguluyoruz. Bu sayede koltuklarınızın nemi büyük ölçüde azalıyor.

Böylelikle özellikle kışın, büyük bir sorun haline gelen kuruma süreleri başka firmalar ile kıyaslandığında en az 6-7 saat daha erken kururken, yazın ise toplamda 5-6 saat içerisinde koltuklarınız tamamen kuruyor.

İzmir’deki koltuk yıkama firmaları arasında, vermiş olduğumuz hizmetin kalitesiyle Rengarenk Koltuk Yıkama olarak hep bir adım önde olduk.Koltuklarınızı nasıl yıkadığımızı buradan öğrenebilirsiniz..

17 Ocak 2015
8.069 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

    BİR YORUM YAZIN

    Call Now ButtonTıkla Ara