+905449450714 & +902324594395

Sosyal Medyada Biz}

%15 İNDİRİM FIRSATI
Sosyal Medya Hesaplarımızı takip eden müşterilerimize %15 İNDİRİM! Ayrıca yıkamış olduğumuz koltuklara, 1 yıl boyunca ücretsiz leke hizmeti veriyoruz. Örneğin koltuklarınız yıkandıktan 4 ay sonra misafiriniz birşey döktü ve koltuklarınız tekrar leke oldu; dert etmeyin, yılda 1 defaya mahsus, 1 leke için ücretsiz kuru temizleme yapıyoruz...

Oto, Araç Koltuğu Yıkama

Evlerimizde kullandığımız koltuklarımız gibi araçlarımız da bizlerin yaşam alanlarımızdan olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bizler her ne kadar dikkatli ve titiz kullanmaya çalışsakta araçlarımızda bulunan koltuklar da zamanla toz, kir ve dökülen veya bulaşan yiyecek-içecek lekelerinden dolayı görsel olarak güzelliğini kaybeder.

Zamanla bu durum can sıkıcı ve rahatsız edici bir hal alabilir. Bu durumda yapmanız gereken şey oto kuaför firması araştırmaya başlamak olacaktır. Sizler için de sorun burada başlıyor demektir. Çünkü oto kuaför firmalarının öncelikli işi koltuk yıkama değil araç temizliğidir. Yani dış yıkama ve araç içi süpürme gibi…

Araç koltuğu yıkama hizmetinin, evlerinizdeki koltuklarınızın yıkanmasından hiçbir farkı olmadığı gibi dar alanda bulundukları için daha fazla özen gerektirir.Yıllardır yıkadığımız yüzlerce araç koltuğundan bir tanesinde bile sorun yaşamadık. İş tesliminde bir tane müşterimizin bile yüzünün asıldığını ve mutsuz olduğunu görmedik.

Onlarca müşterimizin oto kuaför firmalarına yüklü miktarda para vererek detaylı araç temizliği yaptırdığı halde kusan koltuklarından şikayetçi olarak karşılarında hiçbir muhattap bulamadığı için bize geldiğine şahit olduk. Çünkü oto koltuğu yıkama hizmeti daha önce bahsetmiş olduğumuz gibi ev ve işyerinizdeki koltuk yıkama hizmetinden farkı olmayan, koltuk yıkama işlemindeki aşamaların hiçbirinin atlanmadan yapılması gereken bir hizmettir. Merak ediyorsanız bakınız Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Rengarenk Koltuk Yıkama, araç koltuğu yıkama hizmetini ayağınıza getiriyor. Bizlere ulaşarak randevu almanız halinde, ev veya işyerinizde park halinde olan aracınızın koltuklarını adresinize gelerek yerinde yıkıyor, talep etmeniz durumunda isterseniz detaylı araç temizliği hizmeti de veriyoruz. Sizlere de ayağınıza gelen kusursuz hizmetin keyfini sürmek düşüyor.

17 Ocak 2015
3.212 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonTıkla Ara