+905449450714 & +902324594395

Sosyal Medyada Biz}

%15 İNDİRİM FIRSATI
Sosyal Medya Hesaplarımızı takip eden müşterilerimize %15 İNDİRİM! Ayrıca yıkamış olduğumuz koltuklara, 1 yıl boyunca ücretsiz leke hizmeti veriyoruz. Örneğin koltuklarınız yıkandıktan 4 ay sonra misafiriniz birşey döktü ve koltuklarınız tekrar leke oldu; dert etmeyin, yılda 1 defaya mahsus, 1 leke için ücretsiz kuru temizleme yapıyoruz...

Yatak Yıkama

yatak yikama

Mevsim ayrımı olmaksızın gününüzün en önemli kısmını geçirdiğiniz, rahatça uyuduğunuz yataklarınız zamanla birer bakteri yuvasına dönüşüp uyku kalitenizi düşürüyor. Rengarenk Temizlik olarak; Yatak yıkama hizmetimizle yataklarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturarak sizlere sunuyoruz. Yatak; bizlerin rahat etmesi gereken, evlerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Temiz bir yatak uyku kalitemizi artırır. Bu noktada akıllara yatak yıkama ve yatak temizleme hizmetleri gelmelidir. Yatak yıkama işlemi koltuk yıkama işleminden çok farklı bir hizmettir. Çünkü yataklarımızın üzerinde ter ve idrar kaynaklı sarı lekeler oluşabilmekte ve yatak odalarımız genellikle karanlık olduğu için bu lekeler çok kolay mikrop ve bakteri üretebilmektedir.

Bu sebepten ötürü her ne kadar biz farkında olamasakta yatak temizliği, hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır. Düzenli olarak, kullanım şeklinize göre yataklarınızı en az yılda bir kez yıkatmanızı, varsa küçük çocuklarınızdan kaynaklı idrar lekeleri meydana geldiğinde üzerinden uzun süreler geçmeden profesyonel bir firmadan yıkama hizmeti almanızı öneriyoruz. Çünkü bu lekeler içerdiği asitten dolayı uzun zaman kaldığında yatak kumaşınıza nüfuz edip kumaşın dokusunu yakabilir. Ter veya idrar kaynaklı lekeler asit içerdiği için koltuk yıkarken kullandığımız bitkisel ilaçlar ile çıkmayabiliyor. Dolayısıyla yatak yıkama işleminde bu lekelerin arındırılabilmesi için kimyasal ilaçlar kullanılması bazı hallerde zorunlu olabiliyor. Yatağınızın kumaş cinsine göre bu sarı lekeleri çıkarmak için %100 garanti veremiyoruz ama şimdiye kadar çıkaramadığımız leke ile henüz karşılaşmadık.

Rengarenk Yatak Yıkama İzmir olarak yıkadığımız tüm ürünlerde olduğu gibi yatak yıkama hizmetini de garantili olarak yapıyoruz. Yaşam alanlarınızda hijyenik ve sağlıklı bir hayat sürebilmeniz için Rengarenk Temizlik firması olarak her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve temizlik sektöründe sürekli kendimizi yeniliyor, ülkemizde ve dünyadaki gelişmeleri takip ediyor ve arge çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz.

konak koltuk yıkama

14 Mayıs 2020
175 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonTıkla Ara