+905449450714 & +902324594395

Sosyal Medyada Biz}

%15 İNDİRİM FIRSATI
Sosyal Medya Hesaplarımızı takip eden müşterilerimize %15 İNDİRİM! Ayrıca yıkamış olduğumuz koltuklara, 1 yıl boyunca ücretsiz leke hizmeti veriyoruz. Örneğin koltuklarınız yıkandıktan 4 ay sonra misafiriniz birşey döktü ve koltuklarınız tekrar leke oldu; dert etmeyin, yılda 1 defaya mahsus, 1 leke için ücretsiz kuru temizleme yapıyoruz...

Zebra, Stor Perde Yıkama

Rengarenk Yıkama, müşterilerinden gelen yoğun destek ile sürekli kendini yenileyerek hizmet alanını genişletiyor. Firmamız, İzmir’de zebra ve stor perde yıkama hizmeti vermeye başladı.

Dekoratif görünümlerinden dolayı stor ve zebra perdeler, ev, işyeri ve ofislerde sıkça tercih edilmeye başlandı. Doğal olarak evlerimizde kullandığımız her eşya gibi bu perdeler de zamanla kirlenerek yıkanması gerekebiliyor.

Kullanım alanlarına göre zebra ve stor perdeler, ortalama olarak 6 ay ya da yılda bir defa yıkanması gerekiyor. Perdelerinizin yıkanma sürecinde, çok dikkatli olunması ve özen gösterilmesi gerekiyor çünkü  aparatlarının zarar görmemesi gerekiyor.

Bu hizmet alanımızda zebra ve stor perdeleriniz, evinize gelen uzman personelimiz tarafından yerlerinden güvenli bir şekilde sökülerek servis aracımızla adresinizden alınıyor.

Yıkama yerimizde, özenle yıkama aşamalarından geçirilen zebra ve stor perdeleriniz ilk günkü temiz ve hijyenik görünümüne kavuşturulduktan sonra paketlenip tekrar adresinize teslim ediliyor. Narlıdere Koltuk Yıkama

17 Ocak 2015
1.362 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonTıkla Ara