+905449450714 & +902324594395

Sosyal Medyada Biz}

%15 İNDİRİM FIRSATI
Sosyal Medya Hesaplarımızı takip eden müşterilerimize %15 İNDİRİM! Ayrıca yıkamış olduğumuz koltuklara, 1 yıl boyunca ücretsiz leke hizmeti veriyoruz. Örneğin koltuklarınız yıkandıktan 4 ay sonra misafiriniz birşey döktü ve koltuklarınız tekrar leke oldu; dert etmeyin, yılda 1 defaya mahsus, 1 leke için ücretsiz kuru temizleme yapıyoruz...

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.

Koltuk Yıkama Hakkında Karşılaştığımız Sorular

Koltuk yıkama işleminde hangi deterjanları kullanıyorsunuz?
Koltuklarınızı yıkarken Ersağ ürünlerinden başka hiçbir deterjan kesinlikle kullanmıyoruz.
1 koltuk takımı kaç saat sürüyor?
Standart bir koltuk takımı 2 saat sürüyor. Ekstra olarak yastık veya minderleriniz varsa bu süre 2.5 - 3 saate kadar uzayabiliyor. Buna ilave olarak koltuklarınızın kir ve leke durumu da yıkama süremizi etkileyebiliyor.
Nasıl yıkıyorsunuz?
Nasıl yıkadığımızı Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz sayfasını tıklayarak öğrenebilirsiniz.
Yatak yıkama kaç saat sürüyor?
Tek kişilik yatak yıkama işlemimiz ortalama 40 dk, çift kişilik yatak yıkama süremiz 60-70 dk arası sürerken, yataklarınızda sarı lekeler varsa bu süreler 2 katına çıkabiliyor. Tabi bu durumda fiyatlarımız da değişebiliyor.
Koltuklarımız yıkandıktan sonra çok mu ıslak kalıyor?
Kesinlikle hayır. Profesyonel makinelerle vakumladığımız için koltuklarınız yıkandıktan sonra sadece nemli kalıyor.
Koltuklar yıkandıktan sonra kuruması ne kadar sürüyor?
Koltuklarınızı yıkadıktan sonra özel havlularımızla ekstra kurulama işlemi uyguladığımız için yaz mevsiminde 6-7 saat; kış mevsiminde 24-30 saat arasında kurumaktadır. Yıkadığımız koltukların kuruma sürelerinin diğer firmalardan daha çabuk kuruduğuna garanti verebiliriz.
Nasıl makineler kullanıyorsunuz?
2 kademeli akülü EİNHELL fırçalama makinesi ve 3 vakum + 1 püskürtme motorlu OLMO marka (220v) (3600 watt) 60 litre kazanlı profesyonel sanayi tipi koltuk yıkama makineleri kullanıyoruz.
Lekeler için garanti veriyor musunuz?
Lekeler konusunda iddialı bir firmayız. Ama garanti veremiyoruz. Çünkü leke konusu kumaş türüne, lekenin kumaşta ne kadar süre kaldığına ve daha önce bu lekeye müdahale edilip edilmediğine bağlı olarak değişiyor. Yıkadığımız binlerce koltuk içerisinde, müşterilerimizin bizden önce kendi imkanlarıyla silmesinden kaynaklanan bir kaç leke dışında çıkaramadığımız leke olmadı. Bu arada daha önce başka bir firmaya yıkatıldığı halde çıkmayan ama biz yıkadığımızda çıkan onlarca leke ile de karşılaştık. Bu konuda iddialıyız ama telefonla bilgi almanız daha iyi olacaktır.
Koltuklarımı yıkatmak için ne yapmam gerekiyor?
Koltuklarınızı yıkatmayı düşündüğünüz günden 2-3 gün önce bizi telefonla arayarak randevu almanız gerekmektedir.
Buharlı yıkamanız var mı?
Buharlı yıkama yapmıyoruz ve size de buharlı yıkama yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü buharlı yıkama yapılırken koltuklarınızın kumaşlarına 150 ila 170 dereceye kadar sıcak buhar uygulandığı için bu uygulama çoğu kumaş türüne zarar veriyor. Biz koltuklarınızın kumaş türüne göre buharı ayarlıyoruz diyen firmalara itibar etmeyiniz. Kesinlikle önermiyoruz.
Fırçalama yaparken kullandığınız fırça ve ekipmanlar koltuğa zarar verir mi?
Kendi tasarlattığımız özel, yumuşak fırçalar kullanıyoruz ve bu fırçalar kesinlikle koltuklarınızın kumaşına zarar vermiyor. Ayrıca kullanırken etrafa su da sıçratmıyor.
Koltuklarımı yıkattığımda KUSMA olur mu?
Koltuklarınızda kusma sorununun oluşması, koltuklarınız yıkanırken süngerinden kirli su gelmeye devam ettiği halde yıkama işleminin sonlandırılmasından kaynaklıdır. Biz koltuklarınızın süngerinden gelen kirli su bitip, temiz su gelene kadar yıkıyoruz. Bu işlem yapılırken koltuklarınızın kaç tur yıkandığının bizim için önemi yok. Bu şekilde yıkama yapıldığında kusma sorunu %100 olarak ortadan kalkıyor. Kesinlikle garanti veriyoruz.
Yıkadığınız koltuklara 1 yıl ücretsiz leke hizmeti verildiğini okudum, nedir bu ücretsiz leke hizmeti?
Bize yıkattığınız koltuklarınızda, yıkama tarihinden itibaren 1 yıl boyunca her ne sebeple olursa olsun meydana gelen lekeler için 1 defaya mahsus ücretsiz servis gönderiyoruz.
Koltuklarımda deri kısımlar var. Bu yüzden indirim alabilir miyim?
Koltuklarınızın deri bölgeleri de zamanla kirlenir. Açık renk deri ise bunu zaten siz de farkedeceksiniz. Deri kısımları özel deri ilaçlarımız ile yıkıyor, parlatma ve koruma işlemleri uyguluyoruz. Bu yüzden indirim yapamıyoruz.
Durulama yapıyor musunuz?
Yıkanan koltuklara durulama işlemi kimyasal deterjanlardan arındırmak için yapılır. Biz kimyasal içermeyen Ersağ ürünleri kullanıyoruz. Özellikle ricada bulunulmadıkça durulama yapmıyoruz.
Bulunduğum semte servisiniz var mı?
İzmir'in birçok ilçesine servis hizmetimiz vardır.
Koltuklarımı yıkatmak için neden sizi seçmeliyim?
Piyasadaki koltuk yıkama hizmeti verenlerin büyük çoğunluğu halı yıkama firmasıdır ya da bireysel olarak ek iş yapan kişilerdir. Koltuk yıkama, halı yıkama firmalarının bu konuda yeterli bilgi birikimi maalesef yok. Çünkü halı yıkama ile koltuk yıkama birbirinden çok farklı hizmetler. Kurumsal, profesyonel ve İzmir'de garantili koltuk yıkama hizmeti veren tek firmayız. Personellerimizi 1500 saat eğitimden geçirmeden evinize yollamıyoruz. Tüm çalışmalarımızı koltuk yıkama hizmetine yoğunlaştırarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Ayrıca koltuklarınızı yıkadıktan sonra özel havlularla ekstra kurutma işlemi uyguluyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara